Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

Analýza kľúčových slov

Perfektná znalosť kľúčových slov, ktoré sa viažu k vášmu projektu, je tým najdôležitejším pre to, aby ste mohli začať zvyšovať návštevnosť svojho webu z vyhľadávačov.

  • Získate súhrn kľúčových slov, na ktoré by ste sa v rámci optimalizácie mali zamerať
  • Zanalyzujeme weby vašich konkurentov

Zaujala vás táto ponuka?

Objednajte si naše služby

alebo zavolajte na
0911 923 303

Čo je analýza kľúčových slov a konkurencie

Analýza kľúčových slov a konkurencie je podrobný rozbor slov a fráz, ktoré sú pre vás relevantné z pohľadu optimalizácie pre vyhľadávače. Prezradí, na aké frázy sa v rámci SEO zamerať, ponúkne základné odporúčanie, ako s kľúčovými slovami pracovať a obsahuje aj analýzu konkurenčných webov.

V čom vám analýza pomôže

Analýza kľúčových slov je hlavným dokumentom pre stanovenie stratégie online marketingu ako celku. Je nevyhnutným prvým krokom SEO optimalizácie, pretože umožní zamerať sa na tie frázy, ktoré sú z hľadiska marketingu vysoko atraktívne a ktoré vám zároveň umožňujú prekonať vašu konkurenciu. Prezradíme vám, na ktoré slová by ste sa pri optimalizácii svojho webu mali zamerať a ako ich dobre zapracovať. Zároveň získate prehľad vašich konkurentov z pohľadu SEO.

Ako vyzerá typická analýza kľúčových slov a konkurencie

Získate zoznam vybraných kľúčových slov, ktoré majú maximálnu hľadanosť, takže majú potenciál priniesť vám viac návštevníkov a zákazníkov, sú vysoko relevantné pre oblasť vášho webu a zároveň sú, pokiaľ je to možné, najmenej konkurenčné. Slová sú roztriedené do kategórií a ku každému sú priradené najvhodnejšie vstupné stránky webu. Súčasťou analýzy je detailné vysvetlenie, prečo sme zvolili práve tieto konkrétne slová a návod, ako so slovami efektívne pracovať. V prílohe dostanete zoznam všetkých slov a fráz, ktorými sme sa pri príprave analýzy zaoberali. Pri každom jednotlivom slove získate informácie o jeho hľadanosti, dozviete sa pozíciu, na ktorej sa váš web objavuje vo výsledkoch vyhľadávania a posúdime jeho konkurenčnosť.

V rámci tejto analýzy získate aj informácie o svojich konkurentoch. Súčasťou dokumentu je aj zhrnutie dvadsiatich webov, ktoré sa pri príprave analýzy prejavili ako najkonkurenčnejšie. Dozviete sa, ako sú tieto stránky hodnotené, nakoľko kvalitné odkazové portfólio majú a na ktoré frázy sa vo vyhľadávaní umiestňujú. Troch najvýznamnejších konkurentov posúdime i z hľadiska onpage faktorov.

Analýzu kľúčových slov a konkurencie dostanete v podobe dokumentu .pdf.

Prečo spolupracovať s H1Slovakia?

  • Využívame najkvalitnejšie nástroje na trhu
  • Sme partnerom Google
  • Naše hodnotenia sa odvíjajú od našich výkonov

Súvisiace služby

SEO analýza

Rozbor stránok z pohľadu SEO je prvým krokom k zvýšeniu návštevnosti a presnejšiemu zacieleniu. Preveríme váš web, zistíme, kde robíte chyby, a poradíme vám, ako ich napraviť.

Priebežný linkbuilding

Linkbuilding je jednou z najdôležitejších súčastí optimalizácie pre vyhľadávače (SEO). Dostatok kvalitných spätných odkazov vám zaručí zvýšenie návštevnosti priamo cez odkazy rovnako ako zlepšenie pozícií vo vyhľadávačoch.

Stratégia linkbuildingu

Rozhodujete sa, či bude mať budovanie spätných odkazov nejaký prínos pre váš web? Alebo sa linkbuildingu už sami venujete a radi by ste svoje aktivity rozšírili aj o pokročilejšie metódy? Stratégia linkbuildingu vám ukáže cestu.

Kontinuálne SEO

Chcete pre svoj ​​web viac návštevníkov a konverzií? Chcete, aby bol váš web vo vyhľadávačoch dobre vidieť? V rámci kontinuálneho SEO vyberieme najvhodnejší postup, ktorým dosiahnete svoje ciele.

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.