Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

Analýza optimalizácie pre vyhľadávače tovaru

Využite naplno veľký predajný potenciál vyhľadávačov tovaru a neprenechávajte zákazníkov svojej konkurencii. Poradíme vám, ako na to.

  • Privedieme vám návštevníkov rozhodnutých nakúpiť.
  • Pomôžeme vám nájsť nové predajné kanály.

Zaujala vás táto ponuka?

Objednajte si naše služby

alebo zavolajte na
0911 923 303

Čo je optimalizácia pre vyhľadávače tovaru

Vyhľadávače tovaru sú webové stránky porovnávajúce ceny produktov v internetových obchodoch a kvalitu služieb obchodov. Sú predajným kanálom, ktorý môže v mnohých prípadoch tvoriť majoritný podiel všetkých predajov internetového obchodu. Medzi významné slovenské vyhľadávače tovaru patrí napríklad Tovar.sk alebo Heuréka.sk.

Veľa e-shopov nevyužíva tieto nástroje predaja efektívne. Nestačí len registrovať e-shop a pridať XML feed tovaru. Je to iba prvý, nevyhnutný krok. Nenechávajte zbytočne zákazníkov horšej konkurencii – využívajte vyhľadávače tovaru naplno a získajte pre seba veľký potenciál, ktorý ponúkajú.

V čom vám analýza vyhľadávačov tovaru pomôže

Prostredníctvom vyhľadávačov tovaru získate návštevníkov, pri ktorých je vysoká pravdepodobnosť konverzie. Používatelia, ktorí ku vám prostredníctvom nich prídu, sú už spravidla rozhodnutí, že nakúpia a už si len vyberajú, kde nakúpia. V rámci optimalizácie nájdeme nedostatky vášho webu z hľadiska optimalizácie pre vyhľadávače tovaru, poradíme vám, ako ich napraviť a ukážeme vám priestor pre ďalšie využitie vyhľadávačov tovaru.

Čo je obsahom analýzy tovarových vyhľadávačov

Analýza sumarizuje chyby, ktoré komplikujú využitie vyhľadávačov tovaru na ceste k dosiahnutiu vašich obchodných cieľov. Môže ísť o technické chyby, týkajúce sa XML feedov, ktoré môžu komplikovať načítanie vašich produktov, ale aj o chýbajúce parametre, kvôli ktorým môže byť váš tovar v porovnávaní znevýhodnený. Odhalíme aj zlé nastavenie feedu a odporučíme vám, ako všetky tieto nedostatky odstrániť. Zároveň vám pomôžeme nájsť ďalšie možnosti, ako vám môžu vyhľadávače tovaru pomôcť.

Analýzu vyhľadávačov tovaru dostanete v podobe dokumentu .pdf.

Prečo spolupracovať s H1Slovakia?

  • Využívame najkvalitnejšie nástroje na trhu
  • Sme partnerom Google
  • Naše hodnotenia sa odvíjajú od našich výkonov

Súvisiace služby

Priebežný linkbuilding

Linkbuilding je jednou z najdôležitejších súčastí optimalizácie pre vyhľadávače (SEO). Dostatok kvalitných spätných odkazov vám zaručí zvýšenie návštevnosti priamo cez odkazy rovnako ako zlepšenie pozícií vo vyhľadávačoch.

Analýza kľúčových slov

Perfektná znalosť kľúčových slov, ktoré sa viažu k vášmu projektu, je tým najdôležitejším pre to, aby ste mohli začať zvyšovať návštevnosť svojho webu z vyhľadávačov.

SEO analýza

Rozbor stránok z pohľadu SEO je prvým krokom k zvýšeniu návštevnosti a presnejšiemu zacieleniu. Preveríme váš web, zistíme, kde robíte chyby, a poradíme vám, ako ich napraviť.

Stratégia linkbuildingu

Rozhodujete sa, či bude mať budovanie spätných odkazov nejaký prínos pre váš web? Alebo sa linkbuildingu už sami venujete a radi by ste svoje aktivity rozšírili aj o pokročilejšie metódy? Stratégia linkbuildingu vám ukáže cestu.

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.