Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

Kontinuálne SEO

Chcete pre svoj web viac návštevníkov z prirodzeného vyhľadávania? Chcete, aby bol váš web vo výsledkoch vyhľadávania dobre vidieť? Radi by ste mali viac dokončených konverzií? V rámci kontinuálneho SEO vyberieme najvhodnejší postup, s ktorým dosiahnete svoje ciele.

  • Váš web budeme optimalizovat tak, aby sme dosiahli vaše ciele.
  • Privedieme vám viac relevantných návštevníkov.

Zaujala vás táto ponuka?

Objednajte si naše služby

alebo zavolajte na
0911 923 303

Čo je kontinuálne SEO

Internetové vyhľadávače sú celosvetovo najväčším zdrojom návštevnosti webových stránok. Samozrejme, len niektorých – tých, ktoré sa dajú vo vyhľadávačoch zadaním relevantných fráz ľahko nájsť. V rámci kontinuálnej SEO optimalizácie sa usilujeme o to, aby váš web čo najlepšie zodpovedal potrebám vyhľadávačov a tým aj používateľov internetu. Vždy sa v maximálnej možnej miere snažíme, aby naša optimalizácia smerovala k napĺňaniu vami stanovených cieľov a očakávaní.

Čo vám kontinuálne SEO prinesie

Optimalizácia pre vyhľadávače má zdanlivo jediný cieľ: zviditeľniť optimalizované stránky vo vyhľadávačoch tým, že sa na často kladené frázy zobrazia na prvých miestach výsledkov hľadania, a dosiahnuť tak podstatné zvýšenie návštevnosti. Do hry však vstupuje aj druhý faktor, o ktorom niektoré SEO agentúry toľko nehovoria: cielenie návštevnosti. Práve vysokou mierou cielenia sa hlavne fulltextové vyhľadávače líšia od všetkých ostatných zdrojov návštevnosti. Používatelia vyhľadávačov obvykle presne vedia, čo chcú, požadujú to práve teraz a na dobre optimalizovaných stránkach to nachádzajú. Optimalizácia pre vyhľadávače preto nie je len metódou zvyšovania návštevnosti a zisku majiteľa webu, ale tiež službou zákazníkom, ktorí ju vedia oceniť a odvďačiť sa dôverou a vernosťou. Tým sa optimalizácia pre vyhľadávače podieľa na budovaní a posilňovaní značky.

Čo zahŕňa SEO

Váš web budeme priebežne monitorovať a upozorňovať vás na prípadné problémy a možné riziká, ktoré by mohli dosahovanie vašich cieľov komplikovať. V rámci SEO priebežne navrhujeme zmeny na vašom webe, ktoré vám uľahčia dosiahnuť dobré výsledky vo vyhľadávačoch a tým privádzame relevantnú návštevnosť.

Neodmysliteľnou súčasťou SEO je tiež efektívne získavanie kvalitných spätných odkazov. Tie nielen ďalej pomáhajú výsledkom webu vo vyhľadávačoch, ale aj privádzajú priamu návštevnosť na váš web. Sledujeme aktuálne trendy v oblasti optimalizácie pre vyhľadávače, Upozorňujeme vás na zaujímavé príležitosti a varujeme vás pred možnými problémami. O rastúcej návštevnosti vášho webu vás informujeme v pravidelných mesačných reportoch.

Prečo spolupracovať s H1Slovakia?

  • Využívame najkvalitnejšie nástroje na trhu
  • Sme partnerom Google
  • Naše hodnotenia sa odvíjajú od našich výkonov

Súvisiace služby

SEO analýza

Rozbor stránok z pohľadu SEO je prvým krokom k zvýšeniu návštevnosti a presnejšiemu zacieleniu. Preveríme váš web, zistíme, kde robíte chyby, a poradíme vám, ako ich napraviť.

Copywriting

Jediné, čím môžu webové stránky splniť svoj ​​obchodný cieľ, je ich obsah. Vzhľad môže zaujať, vytvoriť atmosféru, získať dôveru. Predáva ale text.

Priebežný linkbuilding

Linkbuilding je jednou z najdôležitejších súčastí optimalizácie pre vyhľadávače (SEO). Dostatok kvalitných spätných odkazov vám zaručí zvýšenie návštevnosti priamo cez odkazy rovnako ako zlepšenie pozícií vo vyhľadávačoch.

Analýza kľúčových slov

Perfektná znalosť kľúčových slov, ktoré sa viažu k vášmu projektu, je tým najdôležitejším pre to, aby ste mohli začať zvyšovať návštevnosť svojho webu z vyhľadávačov.

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.