Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

Mobilná reklama

Stále viac ľudí si kupuje smartfóny, trávi veľa času používaním mobilných aplikácií a prezeraním internetu z mobilného zariadenia. Obrovským spôsobom tak rastie priestor pre propagáciu. Nečakajte a využite tento potenciál pre propagáciu vašej mobilnej aplikácie alebo zvýšenie predajného výkonu webu.

 • Pripravíme pre vás reklamné kampane zodpovedajúce špecifikám spôsobu používania vyhľadávača z mobilu
 • Reklamu zameriame presne na vašu cieľovú skupinu

Zaujala vás táto ponuka?

Objednajte si naše služby

alebo zavolajte na
0911 923 303

Prečo sa venovať mobilom

Očakáva sa, že v roku 2015 sa prostredníctvom mobilov uskutoční 8 % obchodov. Hoci sú mobily najrýchlejšie rastúcou platformou v SR, 79 % webov zatiaľ nemá pre mobily optimalizovaný web. Ak zahrniete mobily do svojej marketingovej stratégie, získate nielen ďalší predajný potenciál, ale aj náskok pred konkurenciou.

Ako vám môžeme pomôcť s mobilnou propagáciou

 • Pripravíme špeciálne reklamné kampane do vyhľadávania na Google v mobiloch zodpovedajúce špecifikám spôsobu používania vyhľadávača z mobilu.
 • Ak vám vaši zákazníci majú telefonovať, rozšírime vašu reklamu o Click-to-Call možnosť volania priamo z hľadania. V prípade obmedzenej prevádzkovej doby telefónnej linky reklamu upravíme tak, aby sa telefónne číslo zobrazovalo len v zvolenom čase.
 • Mobilnú aplikáciu pre iPhone alebo Android vo vyhľadávaní podporíme umiestnením grafickej reklamy v iných aplikáciách.
 • Podľa typu reklamy využijeme reklamnú sieť AdSense for mobile alebo AdMob.
 • Reklamu dokážeme aj oddelene zacieliť na jednotlivé platformy (Android, iPhone, iPod, iPad, Palm webOS) i jednotlivých operátorov (Orange, T-Mobile, Telefónica O2).
 • Návštevnosť a výkon mobilného webu a jeho propagáciu dokážeme vyhodnocovať podobne ako klasickú návštevnosť webu, napríklad s pomocou Google Analytics.

Prípadová štúdia

721 000 preklikov reklamy, priemerná cena za preklik naprieč kampaňami 0,17 Eur, 664 000 zhliadnutie videoreklamy TrueView do konca.

Telefónica O2 - prípadová štúdia

Prečo spolupracovať s H1Slovakia?

 • Využívame najkvalitnejšie nástroje na trhu
 • Sme partnerom Google
 • Naše hodnotenia sa odvíjajú od našich výkonov

Súvisiace služby

Reklama na Facebooku

Iste poznáte jednu z najrýchlejšie rastúcich sociálnych sietí. Z pohľadu marketérov je jej obľúbenou súčasťou priestor pre platenú reklamu, tak zvané Facebook Ads.

Display reklama

Aj display reklamu možno vnímať výkonovo. Zostavíme optimálnu stratégiu display kampaní a pripravíme vhodné kreatívy. Kampaň priebežne vyhodnocujeme a optimalizujeme tak, aby čo najviac podporila vaše obchodné ciele.

Správa PPC kampaní

Nechajte si od nás navrhnúť stratégiu, štruktúru i vhodné metriky úspešnosti propagácie. Správa PPC kampaní od H1Slovakia zahŕňa aj priebežný monitoring a optimalizáciu PPC kampane, o ktorých vás budeme pravidelne informovať.

PPC audit

Propagujete svoj ​​web pomocou PPC kampaní, ale nie ste si istí ich efektivitou? Nechajte si kampane detailne zhodnotiť s využitím metodík zostavených na základe dlhoročných skúseností so správou a optimalizáciou PPC kampaní.

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.