Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

Nastavenie Google Analytics

Merací systém Google Analytics ponúka veľa možností a štatistík, pri ktorých vhodnom nastavení získate pre svoje rozhodovanie cenné a nezastupiteľné informácie. Naše dlhodobé skúsenosti ukazujú, že drvivá väčšina webov má meranie chybne nastavené, a prevádzkovatelia využívajú z potenciálu Google Analytics len nepatrný zlomok. Alebo horšie, vyhodnocujú nesprávne údaje.

Zaujala vás táto ponuka?

Objednajte si naše služby

alebo zavolajte na
0911 923 303

Pri nastavení Google Analytics vám odporučíme nasadiť upravený H1Slovakia kód. Pomôžeme vám meranie nastaviť správne tak, aby ste zo svojich dát vyťažili čo najviac:

 • Založíme nový Analytics účet, ak ho už máte, prevedieme jeho dôkladnú revíziu.
 • Prispôsobíme konfiguráciu Analytics špecifikám vášho webu aj vašim špecifickým potrebám.
 • Zabezpečíme detailné nastavenie vášho merania, aby vám poskytovalo čo najvernejšie dáta pre vaše rozhodovanie.
 • Prispôsobíme meranie českému prostrediu - zabezpečíme sledovanie všetkých dôležitých slovenských fulltextových a tovarových vyhľadávačov, lepšiu evidenciu návštevníkov z českých katalógov a pod.
 • Nastavíme sledovanie objednávok a ďalších dôležitých a zaujímavých udalostí na vašom webe.
 • Zašleme inštrukcie developerom, ako meranie nasadiť na web. Odpovedáme na jeho prípadné otázky.
 • Vyfiltrujte prístupy klienta a agentúr, ktoré sa mu o web starajú, aby nedochádzalo ku skresľovaniu štatistík.
 • Akonáhle developer kódy nasadí, spätne skontrolujeme všetky vykonané úpravy.
 • V rámci ceny implementácie poskytneme klientovi základný návod pre sledovanie reklamných kampaní (používanie UTM parametrov pre odlíšenie jednotlivých kampaní).
 • V záverečnej správe vám poskytneme informácie o vykonaných nastaveniach a zameriame vašu pozornosť na základné oblasti, ktoré je vhodné vo vašom prípade sledovať.

V čom je H1Slovakia kód iný?


Pri založení účtu v Google Analytics Google ponúka štandardný merací kód, ktorý je vhodný najmä pre anglicky hovoriace krajiny a na globálny trh. Preto H1Slovakia upravila merací kód pre české a slovenské prostredie. Hlavným prínosom nášho meracieho kódu je jeho prispôsobenie lokálnemu prostrediu. Najmä sa jedná o tieto úpravy:

 • Definuje všetky dôležité české, slovenské i svetové fulltextové vyhľadávače - v základnom nastavení sú menšie lokálne vyhľadávače merané ako odkazujúce stránky a nie je teda možné zistiť, z akého kľúčového slova sa návštevník na web preklikol.
 • Definuje tovarové vyhľadávače - podobne ako fulltextové vyhľadávače, aj tu Google Analytics štandardne meria tovarové vyhľadávače ako odkazujúce stránky bez informácie o kľúčovom slove.
 • Dokáže merať s rovnakým kódom subdomény a hlavnú doménu do jedného profilu.

Pre koho je služba vhodná

Správne nastavenie meracieho systému je nutnou podmienkou pre jeho efektívne využívanie u všetkých typov webov:

 • e-commerce projekty - e-shopy, rezervačné systémy ...
 • obsahové weby - firemné weby, informačné a spravodajské servery ...

Čo budeme potrebovať

Ak už máte založený svoj Google Analytics účet, požiadame vás o pridelenie administrátorského prístupu. Tiež vám zašleme vstupný dotazník, pomocou ktorého od vás získame všetky potrebné informácie.

Spôsob objednania a cena

Komplexné nastavenie Google Analytics si môžete objednať formulárom na konci stránky. Celé nastavenia vykonáme do 10 pracovných dní od zaplatenia zálohovej faktúry a obdržaní všetkých vstupných podkladov. Súčasťou služby je aj spätná kontrola správnosti merania po ďalších 1-2 týždňoch.

Prečo spolupracovať s H1Slovakia?

 • Využívame najkvalitnejšie nástroje na trhu
 • Sme partnerom Google
 • Naše hodnotenia sa odvíjajú od našich výkonov

Súvisiace služby

Kontinuálne SEO

Chcete pre svoj ​​web viac návštevníkov a konverzií? Chcete, aby bol váš web vo vyhľadávačoch dobre vidieť? V rámci kontinuálneho SEO vyberieme najvhodnejší postup, ktorým dosiahnete svoje ciele.

Stratégie pre sociálne siete

Milióny Slovákov používajú Facebook, niekoľko desiatok tisíc je na Twitteri. Firmy chápu, že sociálne siete majú v rámci on-line marketingu a PR svoje dôležité miesto. Chopte sa príležitosti a nechajte si od nás vypracovať stratégiu pôsobenia v sociálnych sieťach.

Obchodná účinnosť webu

Analýza obchodnej účinnosti webu pozerá na webové stránky ako na predajný nástroj a hodnotí ich schopnosť napĺňať obchodné ciele prevádzkovateľa.

Správa PPC kampaní

Nechajte si od nás navrhnúť stratégiu, štruktúru i vhodné metriky úspešnosti propagácie. Správa PPC kampaní od H1Slovakia zahŕňa aj priebežný monitoring a optimalizáciu PPC kampane, o ktorých vás budeme pravidelne informovať.

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.