Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

Marian Michalovič

Marian pracuje v H1 Slovakia od roku 2015 ako SEO stratég. Zameriava sa na on-page faktory, off-page faktory a celkovú SEO stratégiu pre klientov.
K SEO sa dostal postupne cez programovanie a webdizajn, po zistení potreby nie len pripraviť kvalitný web po technickej stránke, ale zabezpečiť aj kvalitnú návštevnosť projektov, nie len z platených kanálov. Práve preto ho zaujala pestrosť oboru kde treba skĺbiť technické poznatky "ako napísať web", ale aj obsahového posolstva webu, aby web bol zaujímavý nie len pre robotv, ale aj pre samotných návštevníkov.
Vo svojom voľnom čase sa snaží uniknúť pred počítačom a aktívne sa venuje športu, ako tréner stolných tenistov, alebo šofér dievčenského tímu basketbalistiek. A samozrejme pri šoférovaní mu nesmie chýbať z reproduktorov obĺúbený Depeche Mode.

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.