Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

Radka Hartmanová - nová obchodná riaditeľka v H1.cz

27. september 2012

Novou obchodnou riaditeľkou H1.cz bude od 1.10. Radka Hartmanová, ktorá na tejto pozícii pracovala v spoločnosti Internet Info. Radka bude mať na starosti obchodnú stratégiu H1.cz a upevnenie pozície jednotky na slovenskom trhu. Súčasne bude obchodno rozvíjať značku H1 Slovakia.

"Ponuku viesť obchodné oddelenie v spoločnosti H1.cz beriem ako veľkú príležitosť pracovať pre lídra na trhu vo svojej oblasti, a tiež ako osobné ocenenie svojich skúseností a kvalít, ktorých som v online obchode dosiahla. Teším sa na nový tím kolegov a spoluprácu s nimi a tiež na nové pracovné výzvy, ktoré budeme spoločne zdolávať," teší sa na pozíciu Radka Hartmanová.

"Radku poznám už mnoho rokov a je to úžasný profesionál a silná osobnosť. Moc sa na jej nástup teším," okomentoval personálne zmeny David Špinar, Country Manager H1.cz.

Na pozícii obchodného riaditeľa H1.cz končí k 30.9. Marek Bačo a posúva sa na pozíciu Account Director, kde vystrieda Václava Štrupla. Ten sa stane Online Marketing Strategist a bude pomáhať najmä v pre-sale a podporovať Account v ich upsell a tréningu. Na konci roku 2012 potom v H1.cz úplne skončí.

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.