Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

Spolupráca s Amnesty International

04. apríl 2012

4.4.2012 – H1.cz nadviazala spoluprácu s medzinárodnou organizáciou Amnesty International (AI). V priebehu roku jej poskytne kompletnú šírku služieb internetového marketingu, vrátane školení.

4.4.2012 – H1.cz nadviazala spoluprácu s medzinárodnou organizáciou Amnesty International (AI). V priebehu roku jej poskytne kompletnú šírku služieb internetového marketingu, vrátane školení. Spolupráca nadväzuje i na ľudské prepojenie oboch firiem – riaditeľom českej pobočky Amnesty International je Mark Martin. „Japonské príslovie hovorí: „Daruješ človeku rybu a nakŕmiš ho na deň, ale ak ho naučíš loviť, dáš mu potravu na celý život.“ Chceme sa touto filozofiou pri spolupráci s Amnesty International riadiť, a preto sme okrem obvyklej fullservisovej ponuky, pridali aj školenia. "Budeme so zástupcami AI konzultovať, ako efektívne spravovať PPC kampane alebo Facebookovú stránku,“ dodal David Špinar, Country Manager H1.cz. Súčasťou spolupráce bude aj súťaž na Facebooku H1.cz, darčeky vo farbách AI pre klientov H1.cz alebo zverejnenie fotiek zamestnancov v tričkách AI.

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.