Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

PPC audit

Propagujete svoj web pomocou PPC kampaní vo vyhľadávačoch a obsahovej sieti, ale nie ste si istí ich efektivitou? Neplní kampaň vaše ciele tak, ako by ste si predstavovali? Neutrácajte ďalšie peniaze neefektívne. Ak nechcete správu svojich kampaní zatiaľ zveriť špecializovanej agentúre, nechajte si kampane detailne zhodnotiť s využitím metodík zostavených na základe dlhoročných každodenných skúseností so správou a optimalizáciou PPC kampaní.

 • Posúdime a zhodnotíme vaše súčasné PPC kampane
 • Poradíme vám, ako ľahko dosiahnete vami vytýčené ciele

Zaujala vás táto ponuka?

Objednajte si naše služby

alebo zavolajte na
0911 923 303

Čo je PPC audit

PPC audit je detailné zhodnotenie vašich PPC kampaní. Posúdime, aký prínos môže vášmu biznisu priniesť reklama platená za preklik, starostlivo vaše kampane zrevidujeme a ak nájdeme nejaké nedostatky, navrhneme ich efektívne odstránenie.

S čím vám audit pomůže

V audite reklamných kampaní vo vyhľadávačoch a obsahovej sieti sa venujeme všetkým dôležitým aspektom, ktoré ovplyvňujú efektivitu vašich kampaní v Google AdWords a Etargete:

 • Posúdime potenciál reklamy vo vyhľadávačoch a obsahovej sieti pre váš biznis. Zároveň zhodnotíme reálnosť dosiahnutia vami vytýčených cieľov a vašu konkurenciu v platenom hľadaní.
 • Detailne sa pozrieme, či logická štruktúra, nastavenie účtu a rozsah kampaní zodpovedá stanoveným cieľom a potenciálu. Preveríme i správnosť jazykového a lokálneho cielenia a správnosť nastavenia merania výsledkov kampaní.
 • Zanalyzujeme cenové ponuky v jednotlivých zostavách vašej kampane a navrhneme ich úpravy tak, aby ste z kampane vyťažili maximum. Skontrolujeme, či nastavenie rozpočtov a cien kampaň neobmedzujú.
 • Zameriame sa na relevanciu a obchodných potenciál kľúčových slov. Navrhneme spôsob, akým rozšíriť zostavy kľúčových slov a dosiahnuť tak vyšší zásah vo vyhľadávaní. Vyhodnotíme, ktoré skupiny slov vašej kampani iba neefektívne odčerpávajú rozpočet, pomôžeme vám navrhnúť vylučovacie slová, ktorá cielenie vašej kampane spresní.
 • Zhodnotíme texty vašich kampaní a navrhneme možnosti, ako môžete svoje inzeráty písať lepšie. Privedú vám viac potenciálnych zákazníkov. Overíme, či návštevníkov z reklamných kampaní privádzate na najvhodnejšie stránky vášho webu.
 • Ak používate aj kampane v obsahovej sieti, či už kontextové, cielené na umiestnenie, záujmy alebo témy, v Google AdWords, poradíme vám, ako zacieliť lepšie. Naučíme vás pracovať s cielením v obsahovej sieti odlišným spôsobom, než s kampaňami určenými pre vyhľadávanie. Pokiaľ obsahovú sieť nepoužívate, hoci to pre vaše odvetvie môže byť zaujímavé, navrhneme spôsob, ako môžete začať.

Prečo spolupracovať s H1Slovakia?

 • Využívame najkvalitnejšie nástroje na trhu
 • Sme partnerom Google
 • Naše hodnotenia sa odvíjajú od našich výkonov

Súvisiace služby

Reklama na Facebooku

Iste poznáte jednu z najrýchlejšie rastúcich sociálnych sietí. Z pohľadu marketérov je jej obľúbenou súčasťou priestor pre platenú reklamu, tak zvané Facebook Ads.

Správa PPC kampaní

Nechajte si od nás navrhnúť stratégiu, štruktúru i vhodné metriky úspešnosti propagácie. Správa PPC kampaní od H1Slovakia zahŕňa aj priebežný monitoring a optimalizáciu PPC kampane, o ktorých vás budeme pravidelne informovať.

Display reklama

Aj display reklamu možno vnímať výkonovo. Zostavíme optimálnu stratégiu display kampaní a pripravíme vhodné kreatívy. Kampaň priebežne vyhodnocujeme a optimalizujeme tak, aby čo najviac podporila vaše obchodné ciele.

Audit sociálnych sietí

Neplnia vaše aktivity na sociálnych sieťach vaše predstavy a ciele? Radi by ste v tejto oblasti vyťažili viac? Vaše doterajšie pôsobenie zhodnotíme a poradíme vám, ako odstrániť prípadné nedostatky a svoju aktivitu rozšíriť.

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.