Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

Projektová príprava mobilného webu

Plánujete rozšíriť svoju webovú prezentáciu aj na mobilné zariadenia? Chcete pomôcť s návrhom pripravovanej aplikácie? Dokážeme vám pomôcť s akýmkoľvek návrhom aj responzívnou verziou webu.

 • Nechajte si pomôcť s rozhodnutím akú formu prezentácie zvoliť pre mobilné zariadenia.
 • Získajte kvalitnú a použiteľnú webovú prezentáciu či službu.

Zaujala vás táto ponuka?

Objednajte si naše služby

alebo zavolajte na
0911 923 303

Aké sú špecifiká prípravy mobilného webu

 • Na mobilných zariadeniach je rýchlosť internetu obmedzená. Dobrý mobilný web teda musí byť dátovo malý a jednoduchý.
 • Je nutné počítať s menším rozlíšením obrazovky. Navyše si užívateľ môže otočiť obrazovku do horizontálnej alebo vertikálnej polohy. Musíme tak viac zvažovať obsah každej jednotlivej stránky a prispôsobiť obsah aj navigáciu.
 • Mobilné zariadenia majú aj technické obmedzenia, nie je teda možné využiť niektoré funkcionality známe z klasického webu.
 • Niektoré ovládacie prvky navrhnuté pre klasickú webovú prezentáciu sa používateľom mobilných zariadení (kvôli dotykovému ovládaniu) zle ovládajú.

Ako prebieha projektová príprava mobilného webu

 • Detailné naplánovanie webových stránok. Na úvod je potrebné mať jasnú predstavu o zmysle webu, jeho funkciách a cieľovej skupine.   
 • Vytvorenie informačnej architektúry webu. Navrhneme štruktúru stránok podľa zamýšľaného obsahu a navrhneme spôsoby navigáciou.
 • Návrh wireframeov. Navrhneme podobu a obsah webových stránok.
 • Zostavenie projektovej dokumentácie pre tvorcov webu. Získané informácie umožnia vytvoriť návrh obsahu a štruktúry jednotlivých stránok, ktorý poslúži ako podklad pre grafické spracovanie webu. Projektová dokumentácia obsahuje všeobecné pravidlá pre tvorbu webu, ktorých by sa mal tvorca webových stránok držať.
 • Výberové konanie na dodávateľa webu. Ak máte záujem, oslovíme vybrané grafické štúdiá a web-developerskej firmy, ktoré majú dostatok skúsenosti pre prácu na vašom projekte. Na základe vopred určených kritérií potom vyhodnotíme ich ponuky a odporučíme vám najvhodnejšieho kandidáta.
 • Supervízia. Na základe zhotoveného grafického návrhu odporučíme možné zmeny z hľadiska dôveryhodnosti, presvedčivosti a prístupnosti stránok. Zároveň budeme v priebehu tvorby webu dohliadať na jeho dodávateľa a zaistíme, aby sa postupovalo v súlade s projektovým zadaním.

Pre koho je služba určená

Spolupráca pri tvorbe webu je vhodná pre každého, kto sa práve chystá vytvoriť nový alebo pripraviť svoj existujúci web prispôsobený mobilným zariadením.

Najlepšie výsledky podľa našich skúseností prináša komplexná spolupráce pri celom procese tvorby nového webu, pomôcť vám ale môžeme is jednotlivými krokmi, ako je posúdenie kvality práce dodávateľa či organizácie výberového konania.

Spôsob objednania a cena

Konkrétne priebeh spolupráce pri tvorbe alebo rekonštrukcii webe vždy závisí na individuálnej dohode. Od dohodnutého obsahu a rozsahu spolupráce sa následne odvíja aj cena našich služieb a spôsob financovania. Kontaktujte nás preto pomocou nezáväzného dopytového formulára, bude pre nás potešením podieľať sa na príprave vášho webu.

Prečo spolupracovať s H1Slovakia?

 • Využívame najkvalitnejšie nástroje na trhu
 • Sme partnerom Google
 • Naše hodnotenia sa odvíjajú od našich výkonov

Súvisiace služby

Audit prístupnosti

Overte si, či vás nízka prístupnosť vašich webových stránok nepripravuje o dobré meno, návštevníkov a zákazníkov, či neplatíte až 30% výdavkov na reklamu zbytočne či dokonca neporušujete zákon.

Analýza použiteľnosti

Skontrolujeme, či váš web dodržiava všeobecne platné pravidlá použiteľnosti. Zistíte, kde sa dostávajú vaši návštevníci do problémov aj ktoré časti svojho webu máte spracované správne.

Testovanie použiteľnosti

Dobrá použiteľnosť webových stránok je podmienkou ich úspešnosti. Vaše stránky otestujeme najmodernejšími metódami a odporučíme vám, ako ich zlepšiť.

Projektový návrh webu

Na základe dlhoročných skúseností vám dokážeme poradiť s celým procesom tvorby nového, prípadne rekonštrukciou súčasného webu.

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.