Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

Projektový návrh webu

Vytvorenie kvalitných a obchodne úspešných webových stránok nie je jednoduché. Je treba premýšľať nad mnohými faktormi, ako je cieľ stránok, cieľová skupina, obsah webu, jeho grafické stvárnenie, rozloženie jednotlivých stránok a ďalšie. Na základe dlhoročných skúseností vám dokážeme poradiť s celým procesom tvorby nového, prípadne rekonštrukciou súčasného webu.

 • Pripravíme pre vás návrh webu, ktorý uľahčí dosahovanie vašich cieľov
 • Pomôžeme vám vybrať najvhodnejšieho dodávateľa webu

Zaujala vás táto ponuka?

Objednajte si naše služby

alebo zavolajte na
0911 923 303

Ako vám môžeme pomôcť pri príprave webu

Príprava nového webu sa skladá z niekoľkých fáz, pričom asistovať vám môžeme počas celého procesu od začiatku do konca alebo pri vybraných krokoch. Typicky medzi ne patrí:

 • Ujasnenie si koncepcie webových stránok. V prvom rade je dôležité mať jasnú predstavu o poslaní webových stránok, základných funkciách a cieľovej skupine. Na základe týchto informácií je potom možné lepšie naplánovať celý projekt webu a vyhnúť sa zbytočným prekvapeniam v priebehu jeho tvorby.
 • Zostavenie informačnej architektúry webu. V rámci tohto kroku zostavíme štruktúru webu podľa predpokládaného obsahu jednotlivých stránok a navrhneme spôsoby navigácie. 
 • Vytvorenie wireframov. Navrhneme podobu a obsah webových stránok. 
 • Zostavenie projektovej dokumentácie pre tvorcov webu. Na základe získaných informácií pre vás vytvoríme návrh obsahu a štruktúry jednotlivých stránok, ktorý poslúži ako podklad pre grafické spracovanie webu. Súčasťou projektovej dokumentácie sú tiež všeobecné pravidlá pre implementáciu webu, ktorých by sa mal tvorca webových stránok držať.
 • Realizácia výberového konania na dodávateľa webu. V prípade záujmu za vás oslovíme vybrané grafické štúdiá a webdeveloperské firmy, ktoré majú dostatok skúseností pre prácu na vašom projekte. Na základe dopredu určených kritérií potom vyhodnotíme ich ponuky a odporučíme vám najvhodnejšieho kandidáta.
 • Dohľad nad tvorbou webu (supervízia). Po zhotovení grafického návrhu vám odporučíme prípadné zmeny z hľadiska dôveryhodnosti, presvedčivosti a prístupnosti stránok. Zároveň budeme v priebehu tvorby webu dohliadať na jeho dodávateľov a zaistíme, aby postupovali v súlade s projektovým zadaním.

Pre koho je služba určená

Spolupráca pri tvorbe webu je vhodná pre každého, kto sa práve chystá vytvoriť nový alebo zrekonštruovať svoj súčasný web. Vďaka našim dlhoročným vedomostiam a skúsenostiam sa poistíte, že váš nový web bude kvalitný, splní svoj cieľ a predovšetkým sa vyvarujete mnohých drahých chýb a omylov. Najlepšie výsledky podľa našich skúseností prináša komplexná spolupráca pri celom procese tvorby nového webu, pomôcť vám ale môžeme aj s jednotlivými krokmi, ako je posúdenie kvality práce dodávateľa či organizácia výberového konania.

Spôsob objednania a cena

Konkrétny priebeh spolupráce pri tvorbe či rekonštrukcii webu vždy závisí na individuálnej dohode. Od dohodnutého obsahu a rozsahu spolupráce sa následne odvíja aj cena našich služieb a spôsob financovania. Kontaktujte nás preto pomocou nasledujúceho nezáväzného formulára, bude pre nás potešením podieľať sa na príprave vášho webu.

Prečo spolupracovať s H1Slovakia?

 • Využívame najkvalitnejšie nástroje na trhu
 • Sme partnerom Google
 • Naše hodnotenia sa odvíjajú od našich výkonov

Súvisiace služby

Analýza použiteľnosti

Skontrolujeme, či váš web dodržiava všeobecne platné pravidlá použiteľnosti. Zistíte, kde sa dostávajú vaši návštevníci do problémov aj ktoré časti svojho webu máte spracované správne.

Testovanie použiteľnosti

Dobrá použiteľnosť webových stránok je podmienkou ich úspešnosti. Vaše stránky otestujeme najmodernejšími metódami a odporučíme vám, ako ich zlepšiť.

Audit prístupnosti

Overte si, či vás nízka prístupnosť vašich webových stránok nepripravuje o dobré meno, návštevníkov a zákazníkov, či neplatíte až 30% výdavkov na reklamu zbytočne či dokonca neporušujete zákon.

SEO analýza

Rozbor stránok z pohľadu SEO je prvým krokom k zvýšeniu návštevnosti a presnejšiemu zacieleniu. Preveríme váš web, zistíme, kde robíte chyby, a poradíme vám, ako ich napraviť.

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.