Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

Čočkyshop.cz

Čočkyshop.cz má najdlhšiu skúsenosť s predajom kontaktných šošoviek cez internet v Českej republike, na trhu pôsobí od roku 2005. Na sklade je k dispozícii viac než 11 000 položiek, čo umožňuje overenie dostupnosti tovaru online a jeho následné rýchle doručenie či osobný odber v Prahe. Aj cez silné konkurenčné prostredie patrí Čočkyshop.cz medzi popredných hráčov na trhu.

Cieľom priebežnej spolupráce s Čočkyshop.cz je zvyšovanie obchodnej výkonnosti webu, a to hlavne prostredníctvom optimalizácie PPC kampaní, zlepšovania výsledkov z prirodzeného vyhľadávania a konverzných schopností webu.

Pre Čočkyshop.cz obstarávame kompletné poradenstvo v oblasti internetového marketingu. V rámci PPC kampaní sa zameriavame na optimalizáciu kampaní, rovnako ako na skúšanie ďalších možností, prinášajúcich výsledky. V oblasti SEO pracujeme na optimalizácii webových stránok Čočkyshop.cz a budovaní kvalitných spätných odkazov. Navyše asistujeme pri redizajne webových stránok, kde poskytujeme odporúčania s ohľadom na zvyšovanie výkonu stránok. Zaoberali sme sa tiež tovarovými vyhľadávačmi, kde sme navrhli odporúčania pre dosiahnutie lepších výsledkov.

V priebehu spolupráce došlo k zvýšeniu návštevnosti z vyhľadávačov, k čomu prispelo dosiahnutie popredných výsledkov vo vyhľadávačoch pri kľúčovom slove „kontaktné čočky“ a ďalších relevantných kľúčových slov. Podobný úspech sme zaznamenali i v prípade návštevnosti z PPC kampaní, kde sledujeme trvalý nárast.

Kontaktná osoba: Tomáš Galan, majiteľ Čockyshop.cz
Realizácia: od júla 2010

cockyshop.png

V oblasti služby Full service internetový marketing si v tejto chvíli môžete prezrieť 9 referencií


Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.