Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

MOBILHIT s.r.o.

Internetový obchod Leontýna sa zameriava na predaj pánskej, dámskej i detskej módy. Hlavným produktom predajného webu je spodné prádlo. V ponuke zákazníci nájdu viac než 5 000 výrobkov.

Pre web www.spodni-pradlo-leontyna.cz sme vykonali vstupnú analýzu kľúčových slov a SEO analýzu. Na základe zistených výsledkov sme upravili onpage faktory a dosiahli tak lepšie umiestnenie webu v prirodzených výsledkoch vyhľadávania. Teraz naďalej pokračujeme v komplexnom SEO, zahŕňajúcom linkbuilding a copywriting v podobe tvorby kvalitných popiskov a písanie recenzií na konkrétne produkty. Vďaka kontinuálnej práci neustále posilňujeme získané pozície vo vyhľadávačoch a privádzame na web nových zákazníkov. V rámci spolupráce spravujeme tiež PPC kampane a podieľali sme sa na príprave informačnej architektúry a wireframov pre novú podobu webu.

So spoločnosťou Leontýna spolupracujeme už od februára 2011. Len do novembra toho istého roku vzrástla návštevnosť z vyhľadávačov medziročne o 28,78 %.

Kontaktná osoba: Mgr. Michal Pátek, konateľ spoločnosti
Realizácia: od januára 2011

leontyna.png

Povedali o nás

„S prací společnosti H1.cz jsme spokojeni. Pomáhají nám i při odlaďování celkové obchodní strategie a daří se nám společně efektivněji využívat prostředky investované do marketingových aktivit.“

Mgr. Michal Pátek,
jednatel společnosti MOBILHIT s.r.o.

V oblasti služby Full service internetový marketing si v tejto chvíli môžete prezrieť 9 referencií


Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.