Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

Auto Esa

Spoločnosť Autocentrum ESA nie je v obchode s automobilmi žiadnym nováčikom, služby v oblasti nákupu a predaja ojazdených vozidiel ponúka zákazníkom už od roku 1993. Počas dlhoročného pôsobenia si Auto ESA vybudovalo na českom trhu s ojazdenými automobilmi významné postavenie. Vďaka spokojnosti svojich klientov a veľkému nárastu objemu zrealizovaných zákaziek sa stalo druhým najväčším autobazárom na území Českej republiky.

Cieľom spolupráce s firmou Autocentrum ESA je dlhodobo spravovať PPC kampane tak, aby sme privádzali maximálny počet zákazníkov za minimálnu možnú cenu za klik. V rámci správy a optimalizácie PPC pracujeme s brandovými kampaňami, kampaňami pre microsites a s výkonnostnými kampaňami pre web www.autoesa.cz. Počas doby našej spolupráce sa nám podarilo výrazne znížiť CPC kampane a s úspechom vytvoriť brandovú kampaň spoločnosti Autocentrum ESA.

Kontaktná osoba: Filip Kučera, riaditeľ marketingu
Realizácia: od januára 2011

autoesa.png

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.