Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

HPmarket.cz

Známy e-shop HP market je u zákazníkov obľúbený predovšetkým pre svoju širokú ponuku tovaru a skvelý zákaznícky servis. HP market predáva počítače Hewlett-Packard už od roku 1999 a patrí mu významné miesto na českom trhu.

Pre HP market zaisťujeme nielen SEO, ale od minulého roku máme v správe aj PPC kampane. Hlavným cieľom kampaní je zvyšovať predaje aj cez veľkú konkurenciu, ktorá v odvetví panuje. PPC kampane stabilne tvoria 12% podiel na obrate i návštevnosti. Vďaka tomu, že v kampaniach propagujeme veľké množstvo produktov, sú pre zákazníkov veľmi atraktívne a nám sa tak darí neustále znižovať cenu za preklik.

PPC reklama si získava stále väčšiu obľubu vďaka možnostiam precízneho cielenia a výraznej pozícii vo vyhľadávači. Efektívne a strategicky dobre zvládnutá PPC kampaň môže zvýšiť vaše zisky o desiatky percent. Zverte svoju PPC reklamu do rúk H1.cz a priveďte na svoj web nových zákazníkov.

hpmarket.png

Povedali o nás

„V súčasnej konkurencii sa už bez reklám nezaobídete, pokiaľ sa chcete udržať na špičke v odbore. PPC kampane spravované odborníkmi z H1.cz sú pre nás ideálnym riešením. Vďaka cieleniu môžeme efektívne osloviť veľký počet potencionálnych zákazníkov a ponúknuť im to, čo hľadajú.“

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.