Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

Slevomat

Slevomat je v súčasnosti najúspešnejším zľavovým serverom v Českej republike. Každý deň ponúka veľa zaujímavých a bezkonkurečných zliav nielen v Prahe, ale aj v mnohých ďalších mestách ČR.

So Slevomatom sme zahájili spoluprácu na konci roku 2010, kedy sme prevzali pod svoje krídla všetky PPC kampane, propagujúce Slevomat.cz. V prvej polovici roku 2011 sme potom túto spoluprácu rozšírili aj o správu PPC kampaní, zameraných na slovenskú vetvu Zľavomat.sk a akvizičný web SlevomatFunguje.cz. Od polovice roku navyše Slevomatu pomáhame tiež s optimalizáciou pre vyhľadávače (SEO).

V rámci správy PPC kampaní pre Slevomat sa venujeme nielen základným optimalizačným metódam, ale využívame aj pokročilé funkcie jednotlivých reklamných systémov. Tými sú napríklad rôzne spôsoby cielenia (napríklad na záujmy používateľov alebo témy) v reklamnom systéme Google AdWords alebo 3rd party ad serving, umožňujúci dynamické načítanie obsahu do bannerov použitých v reklamnej sieti Google. V nedávnej dobe sme tiež nasadili pokročilý nástroj Display Conversion Optimizer, vďaka ktorému získavame množstvo ďalších konverzií.

Kontaktná osoba: Tomáš Čupr
Realizácia: od januára 2011

slevomat.png

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.