Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

W.A.G. payment solutions, a.s.

Spoločnosť W.A.G. payment solutions, a.s., poskytuje vodičom a dopravcom v celej Európe komplexné riešenie platieb pre medzinárodnú dopravu pomocou kariet Eurowag.

V októbri 2011 sme zahájili spoluprácu na projektovej príprave front-end webu so zameraním na predstavenie a propagáciu produktov rodiny Eurowag. V druhej fáze projektovej prípravy sme navrhli používateľskú sekciu, ktorá zákazníkom umožňuje pohodlne spravovať ich používateľský účet. Hlavným cieľom nového webu je zásadne uľahčiť navigáciu a previesť používateľa pohodlne celým webom k požadovanej akcii.

Okrem vylepšenia štruktúry a použiteľnosti webu úspešne spravujeme tiež PPC kampane Eurowag v 5 rôznych jazykových mutáciách.

Prehľadný a funkčný web je skvelou vizitkou každej firmy. Nech sa zaoberáte akýmkoľvek odvetvím, dokážeme navrhnúť funkčné riešenie vašich webových stránok. Zlepšite svoj web s H1.cz.

Kontaktná osoba: Hana Pavlíková, marketingový/PR manažér
Realizácia: od októbra 2011

eurowag.png

Povedali o nás

„Jednoduchšie objednávky karty Eurowag cez webové stránky nám umožnia zvýšiť konverzný pomer, a tým aj naše zisky. Veríme, že prehľadnejší web povedie k väčšej spokojnosti našich zákazníkov.“

Hana Pavlíková,
Marketing/PR manager at Eurowag

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.