Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

Henkel

Medzinárodná spoločnosť Henkel pôsobí už vyše sto rokov v troch oblastiach podnikania: pracie a čistiace prostriedky, kozmetika a lepidlá, tmely a povrchové technológie. V spotrebiteľskom, ale aj priemyselnom sektore jej patrí vedúce postavenie na trhu. Henkel zamestnáva 47 000 zamestnancov na celom svete a do jej portfólia patria obľúbené značky ako Persil, Schwarzkopf alebo Loctite.

Pre klienta zabezpečujeme priebežné SEO a s ním spojenú optimalizáciu textov a kontinuálny linkbuilding. Naša spolupráca zahŕňa aj preklad textov z angličtiny do slovenčiny, ktoré následne upravujeme a umiestňujeme na webstránku www.schwarzkopf.sk . Spoločne sme pracovali na tvorbe Facebook aplikácie a v budúcnosti plánujeme rozšíriť našu spoluprácu na ďalšie projekty.

henkel_logo

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.