Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

HPmarket.cz

HP market je certifikovaný predajca počítačov Hawlett-Packard. Široká ponuka kvalitnej výpočtovej techniky uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Svoj e-shop úspešne prevádzkuje v Českej republike aj na slovenskú pod doménou HPobchod.sk.

Pre klienta zabezpečujeme komplexnú optimalizáciu webu pre vyhľadávače. Počnúc drobnými úpravami priamo na stránke, ako je optimalizácia titulkov, nadpisov, menoviek a metadát, až po kontinuálne linkbuilding.

Za necelý rok sa nám podarilo vďaka budovanie spätných odkazov dosiahnuť výborných pozícií vo vyhľadávaní na veľmi konkurenčné frázy, ako "hp", "notebook hp" apod Tiež sa nám podarilo medziročne zvýšiť návštevnosť z výsledkov prirodzeného vyhľadávania non-brandových fráz o 117%.

Linkbuilding je významnou podporou vašej značky a umožní vám získať lepšie pozície vo vyhľadávačoch na kľúčové slová. Vyskúšajte komplexné SEO riešenie od H1.cz a presvedčte sa sami.

hpmarket.png

Povedali o nás

„SEO servis od H1.cz nám umožňuje priviesť na náš web viac návštevníkov, zoznámiť ich s výhodami produktov HP a zvýšiť tak naše tržby a predaj. Na spolupráci s H1.cz oceňujeme predovšetkým ústretové jednanie a profesionalitu.““

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.