Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

M & M reality holding a. s.

Na českom trhu predáva spoločnosť M & M reality a nehnuteľnosti pod značkou mmreality.cz. Ich unikátny softvér využíva 2000 českých realitných maklérov a sú realitnou kanceláriou s najväčším počtom pobočiek v Českej republike.

Návštevnosť web mmreality.cz sa vďaka nášmu kontinuálnemu linkbuildingu zdvihla o 45 % oproti minulému roku. Napriek tomu, že cielime na vysoko konkurenčné kľúčové slová, sme schopní klientovi zaistiť pozície do piateho miesta na Sezname i Google. Úspešná spolupráca trvá už od septembra 2010.

Pokiaľ podnikáte vo vysoko konkurenčnom odvetví, môže pre vás SEO byť kľúčovou výhodou. Skúste náš kontinuálny linkbuilding pre zlepšenie pozícií vášho webu vo vyhľadávačoch.

mmreality.png

Povedali o nás

„Predávať reality na internete chce veľa ľudí. Kvalitné SEO udržiava M & M reality na popredných pozíciách vo vyhľadávačoch a umožňuje nám tak získať veľkú konkurenčnú výhodu. V dvojročnej spolupráci tak budeme radi pokračovať.““

Tomáš Rožňovský,
obchodný manažer

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.