Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

SEO analýza

Rozbor stránok z pohľadu optimalizácie pre vyhľadávače (SEO) je prvým krokom ku zvýšeniu návštevnosti a presnejšiemu zacieleniu. Preveríme váš web, zistíme, kde robíte chyby a poradíme vám, ako ich napraviť.

 • Posúdime váš web z hľadiska SEO.
 • Poradíme vám, ako odstrániť problémy vášho webu.

Zaujala vás táto ponuka?

Objednajte si naše služby

alebo zavolajte na
0911 923 303

Čo je SEO analýza

SEO analýza komplexne sumarizuje nedostatky vašich webových stránok z pohľadu optimalizácie pre vyhľadávače. Obsahuje posúdenie technických a obsahových faktorov vášho webu, rovnako ako zhodnotenie vášho odkazového profilu. 

Čo vám SEO analýza prinesie

Prostredníctvom SEO analýzy zistíte, v akom stave je váš web z hľadiska SEO. Preskúmame technické faktory vášho webu a odporučíme vám, ako prípadné nedostatky riešiť. Zameriame sa aj na obsah stránok a poradíme vám, ako upraviť texty a ďalší obsah, aby vyhovoval potrebám vyhľadávačov. Zanalyzujeme vaše odkazové portfólio a poradíme vám, ako ho efektívne rozvíjať.

Ako vyzerá obsah SEO analýzy

V rámci SEO analýzy konkrétne:

 • Posúdime váš výber kľúčových slov a prípadne vám navrhneme vhodnejšie. Ani prvé miesto vo vyhľadávači neprinesie úspech, pokiaľ ide o frázu, ktorú nikto nezadáva alebo ktorá presne nevystihuje tému vašich stránok.
 • Zistíme aktuálne pozície vašich stránok vo fulltextových vyhľadávačoch a poradíme vám konkrétne postupy, ako ich zlepšiť.
 • Skontrolujeme prístupnosť stránok pre roboty vyhľadávačov a nájdeme prípadné chyby brániace vyhľadávačom stránky prechádzať a zaraďovať ich do svojich databáz.
 • Preveríme, či navigačná štruktúra a spôsob previazania vašich stránok maximálne posilňuje ich šancu na nájdenie vo vyhľadávačoch.
 • Overíme, či na vaše stránky odkazuje dostatočný počet iných stránok a odporučíme vám postupy, ako tieto spätné odkazy, pre úspech vo vyhľadávačoch veľmi dôležité, ďalej rozvíjať.
 • Preveríme, či náhodou nepoužívate zakázané postupy, ktoré vyhľadávače trestajú znížením hodnotenia či dokonca vyradením z databázy.
 • Skontrolujeme použiteľnosť a účinnosť stránok, cez ktoré na web prichádzajú návštevníci z vyhľadávačov a poradíme vám, ako lepšie dosiahnuť vaše obchodné ciele.
 • Súčasťou rozboru je aj osobné stretnutie, ktoré naplánujeme potom, ako si prečítate výsledný dokument. Počas neho preberieme všetky dôležité body analýzy a zodpovieme na vaše prípadné otázky.

Prečo spolupracovať s H1Slovakia?

 • Využívame najkvalitnejšie nástroje na trhu
 • Sme partnerom Google
 • Naše hodnotenia sa odvíjajú od našich výkonov

Súvisiace služby

Copyediting

Odborná úprava vami vytvorených textov vedie k ľahšiemu dosahovaniu obchodných cieľov. Obsah webu vám upravíme, aby bol ľahko čitateľný a presvedčivejší.

Analýza kľúčových slov

Perfektná znalosť kľúčových slov, ktoré sa viažu k vášmu projektu, je tým najdôležitejším pre to, aby ste mohli začať zvyšovať návštevnosť svojho webu z vyhľadávačov.

Kontinuálne SEO

Chcete pre svoj ​​web viac návštevníkov a konverzií? Chcete, aby bol váš web vo vyhľadávačoch dobre vidieť? V rámci kontinuálneho SEO vyberieme najvhodnejší postup, ktorým dosiahnete svoje ciele.

Priebežný linkbuilding

Linkbuilding je jednou z najdôležitejších súčastí optimalizácie pre vyhľadávače (SEO). Dostatok kvalitných spätných odkazov vám zaručí zvýšenie návštevnosti priamo cez odkazy rovnako ako zlepšenie pozícií vo vyhľadávačoch.

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.