Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

Základné informácie ku školeniam

Prihlásenie na kurz

Najjednoduchším spôsobom, ako sa na vami vybraný kurz prihlásiť, je zaslať prihlášku prostredníctvom webu www.h1slovakia.sk, kde nájdete kompletnú ponuku kurzov.

Po zvolení daného kurzu stačí iba vyplniť formulár a odoslať. Objaví sa vám stránka s potvrdením, že sa objednávka v poriadku odoslala.

Ak nám bude nejaká informácia chýbať, obratom sa na ňu e-mailom spýtame. Osobné informácie z kontaktného formulára nebudú poskytnuté tretej strane.

Po odoslaní objednávky

Po odoslaní objednávky sa vám zobrazí potvrdzovacia stránka, že objednávka bola prijatá. Ďalej vás budeme e-mailom informovať, že sme objednávku obdržali a zašleme vám zálohovú faktúru v elektronickej podobe.

Ak zálohovú faktúru nezaplatíte do dňa splatnosti, nemôžeme vám garantovať, že vami rezervované miesto nebude pri oneskorenom zaplatení obsadené.

Po zaplatení zálohovej faktúry vás budeme o zaplatení informovať, poštou vám pošleme daňový doklad a vaše miesto na školení vám budeme od tejto chvíle garantovať. Tiež dostanete podrobnejšie informácie k miestu školenia.

Čo zahŕňa cena kurzu

V cene kurzu je zahrnuté štandardné občerstvenie (káva, voda), obed (denné menu, jeden nápoj) vydanie certifikátu o absolvovaní kurzu, tlačené študijné materiály.

Ďalej 14 dní po skončení kurzu máte nárok na otázky na vášho lektora, ktoré sa týkajú obsahu kurzu. Naši lektori sú odborníci z praxe a preto na vaše otázky môžu odpovedať skutočne kvalifikovane.

U niektorých kurzov sú navyše aj ďalšie benefity. Napríklad u Školenia reklamy vo vyhľadávačoch získate 150 EUR kredit do systému Etarget. Workshopu o užívateľskom testovaní sa budú zúčastňovať aj pozvaní testeri. S nimi si môžete vyskúšať ako testovať weby v praxi.

Vystavenie certifikátu

Certifikát pro absolventy školení
Certifikát pre absolventov školenia

Po absolvovaní kurzu od nás získate lektorom podpísaný certifikát s uvedením vášho mena, dátumu a názvu školenia.

Zľavy

Aktuálne informácie o zľavách nájdete na stránke o zľavách.

Otvorené školenia

Otvorená školenia sú také školenia, ktoré nemajú určený termín konania. Na školení sa môžu účastníci nezáväzne zaregistrovať a v okamihu, kedy je na školenia prihlásený minimálny počet osôb, sú registrovaní účastníci informovaní o novom termíne. 

Storno podmienky školení H1Slovakia

Informácie o storno podmienkach nájdete na špeciálnej stránke storno podmienok.

Miesta, kde sa školí

Aktuálne miesta, kde školenia prebiehajú, nájdete vždy na stránkach konkrétnych kurzov.

Informácie, ako sa dostanete na tieto miesta sú na špeciálnej stránke.

Začiatok a koniec kurzu

Termíny jednotlivých kurzov sú uvedené na našich webových stránkach. Kurzy začínajú o 10:00 hod a zvyčajne trvajú do 17 až 18 hodín. U školeniach, ktoré trvajú dlhšie je táto informácia uvedená v tabuľke základných informácií.
Môžete odísť podľa vlastnej potreby aj skôr.

Spravidla medzi 12 a 13 hodinou je približne hodinová prestávka na obed. Obed je v cene školenia a do reštaurácie sa odchádza spolu s lektorom. Školiaca miestnosť sa v túto dobu zamyká.

Kto Vás bude školiť

Oproti niektorým školiacim centrám si zakladáme na tom, aby naši lektori boli skutočnými odborníkmi z praxe. Vďaka tomu sa od našich lektorov nedozviete len naučenú teóriu, ale aj informácie z každodennej praxe.
Naše školenia sa týkajú rôznych odborov, ktoré vychádzajú z podobného základu. Každý z lektorov zvláda všetky tieto oblasti, ale je špecialista predovšetkým na oblasť, ktorú školí.

Viac o jednotlivých lektoroch sa dozviete v detailných popisoch kurzov.

Individuálne školenia – kurzy na mieru

Štandardne vykonávame individuálne školenia. Individuálne konzultácie a kurzy je možné prispôsobiť podľa vašich požiadaviek. Môže sa školiť napríklad viac tém, viac dní. Individuálne kurzy na mieru sa zvyčajne organizujú priamo u zákazníka. Viac na stránke Firemné školenia, kurzy a semináre.

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.