Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

Stratégia linkbuildingu

Rozhodujete sa, či bude mať budovanie spätných odkazov nejaký prínos pre váš web? Alebo sa linkbuildingu už sami venujete a radi by ste svoje aktivity rozšírili aj o pokročilejšie metódy? Stratégia linkbuildingu vám ukáže cestu.

  • Posúdime súčasnú situáciu.
  • Navrhneme detailnú stratégiu vrátane časového plánu.

Zaujala vás táto ponuka?

Objednajte si naše služby

alebo zavolajte na
0911 923 303

Čo je stratégia linkbuildingu

V rámci prípravy stratégie linkbuildingu zanalyzujeme odkazový profil vášho webu a webov vašich konkurentov. Posúdime vašu odkazovú popularitu a nájdeme nový potenciál a priestor pre jej ďalšie rozširovanie a skvalitňovanie. Ukážeme vám pokročilé spôsoby a možnosti získavania kvalitných spätných odkazov s prihliadnutím k špecifickým potrebám vášho webu.

Čo vám stratégia linkbuildingu prinesie

Rozhodujete sa, či má pre vás linkbuilding zmysel a v akej forme a intenzite sa mu máte venovať? Pomôžeme vám urobiť si obraz o vašom postavení v rámci trhu v porovnaní s konkurentmi, vyhodnotíme vaše doterajšie linkbuildingové aktivity a posúdime vaše ciele. Stratégie linkbuildingu je vhodné vypracovať aj vtedy, ak sa už linkbuildingu venujete a radi by ste sa pustili aj do jeho pokročilejších metód.

Ako vyzerá obsah stratégie

Stratégia linkbuildingu je dokument zložený z troch častí. V úvode zanalyzujeme váš súčasný odkazový profil, posúdime ho z hľadiska kvantity i kvality. Zameriame sa na faktory, akými sú relevancia odkazov, texty spätných odkazov, cieľové stránky, ich umiestnenie na stránkach, rôznorodosť odkazového portfólia a jeho vývoj v čase.

V druhej časti sa zameriame na situáciu na trhu vo vašom odvetví. Posúdime odkazové portfóliá webov, ktoré vy sami považujete za najväčších konkurentov, alebo sa ako konkurenti javia na základe výsledkov vyhľadávania najdôležitejších fráz a kľúčových slov. Urobíte si tak obraz o postavení klienta a situácii na trhu. Odhalíme špecifiká vášho odvetvia a možné riziká, s ktorými sa môžete stretnúť. 

Na základe týchto poznatkov získate odporúčanie, do akej miery a v akej intenzite a forme sa linkbuildingu venovať. Navrhneme súhrn jednorazových i dlhodobých aktivít a ukážeme vám zaujímavé príklady z praxe, ktoré pomôžu vaše odkazové portfólio efektívne rozvíjať.

Prečo spolupracovať s H1Slovakia?

  • Využívame najkvalitnejšie nástroje na trhu
  • Sme partnerom Google
  • Naše hodnotenia sa odvíjajú od našich výkonov

Súvisiace služby

Analýza kľúčových slov

Perfektná znalosť kľúčových slov, ktoré sa viažu k vášmu projektu, je tým najdôležitejším pre to, aby ste mohli začať zvyšovať návštevnosť svojho webu z vyhľadávačov.

Obsahová analýza webu

Rozumejú ľudia obsahu vašich textov? Neodrádzajú ich svojou dĺžkou a zložitosťou? Sú dostatočné obchodne presvedčivé? Na tieto a ďalšie otázky vám odpovie naša obsahová analýza.

SEO analýza

Rozbor stránok z pohľadu SEO je prvým krokom k zvýšeniu návštevnosti a presnejšiemu zacieleniu. Preveríme váš web, zistíme, kde robíte chyby, a poradíme vám, ako ich napraviť.

Kontinuálne SEO

Chcete pre svoj ​​web viac návštevníkov a konverzií? Chcete, aby bol váš web vo vyhľadávačoch dobre vidieť? V rámci kontinuálneho SEO vyberieme najvhodnejší postup, ktorým dosiahnete svoje ciele.

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.