Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

Česká agentúra H1.cz patrí do celosvetovej skupiny partnerov Google AdSense

31. október 2012

Česká SEM agentúra H1.cz sa stáva jednou z partnerských agentúr spoločnosti Google poskytujúcich služby optimalizácie a poradenstva pre systém Google AdSense. H1.cz úspešne prešla školením a ako prvá firma na českom trhu môže inzerentom a vydavateľom obsahu priniesť výhody tohto partnerstva.

Čo je to Google AdSense

Google AdSense poskytuje majiteľom a prevádzkovateľom webových stránok možnosť monetizovať svoj obsah  vďaka zobrazovaniu relevantných reklám zo systému Google AdWords na ich stránke. 

H1.cz prináša na trh znalosti a skúsenosti s optimalizáciou Google AdSense vedúce k zvýšeniu finančných príjmov z reklamy, lepšiu integráciu reklamy do webových stránok prevádzkovateľa a pomoc pri riešení problémov. Súčasťou optimalizácie Google AdSense sú konkrétne odporúčania, kam reklamu na stránke umiestniť, aby čo najlepšie oslovila návštevníkov a presvedčila ich kliknúť. Ďalej tiež, ako použiť reklamné bloky pre bannery alebo ako textovú reklamu vizuálne formátovať.

H1.cz má teraz najširšie portfólio služieb v oblasti internetového marketingu

Vďaka rozšíreniu ponuky o Google AdSense teraz H1.cz poskytuje najširšie portfólium služieb v oblasti internetového marketingu na českom trhu. Zahŕňa kompletný cyklus reklamy od zadávateľov, cez PPC špecialistov až po prevádzkovateľov webových prezentácií a ich návštevníkov, ktorí reklamu využívajú.

„Na českom trhu je len niekoľko spoločností s nasadeným AdSense, ktoré dokážu z tohto systému získať toľko, koľko by mohli. Budeme radi, keď prevádzkovateľom webu pomôžeme zarobiť vďaka ich obsahu viac. Vďaka tomu budú môcť viac investovať do ešte kvalitnejšieho obsahu a vo výsledku to bude výhra pre všetkých, aj pre návštevníkov stránok,“ hovorí Luboš Louženský, projektový manažér partnerstva firmy H1.cz s Google v rámci systému AdSense.

„Týmto krokom sme posilnili našu pozíciu na trhu, optimalizácia a poradenstvo pre Google AdSense totiž dopĺňa naše portfólio služieb a robí z neho celistvý komplex. Šírka našej ponuky a tiež celkový objem poskytovaných služieb u nás nemá obdoby,“ doplnil David Špinar, country manager H1.cz.

H1.cz okrem ponuky služieb pre vydavateľov obsahu pripravuje tiež workshopy a vzdelávacie programy, aby zdieľala skúsenosti a znalosti v rámci českého trhu. Chce tak podporovať tých, ktorí tvoria či spravujú obsah na svojich webových stránkach a dopomôcť im k vyšším odmenám za reklamu.

Kontakt:

Pavlína Louženská,
Marketing Specialist
E-mail: pavlina.louzenska@h1.cz
Telefon: +420 272 763 111

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.