Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

IAC2012: Bohozvestci a bullshiteri naposledy spolu

Peniaze vládnu a mali poslúžiť aj na to, aby sa v konečnom zúčtovaní víťazstva o ekovládu nad internetom priklonilo na stranu starých zazobaných firiem. Prišla kríza, vzala peniaze a ukázalo sa, že medzi bullshitermi a bohozvestcami symbióza nebude.

Napísať objektívnu správu o stave "českého internetu" tak, ako ho prezentuje výročná konferencia IAC odborové organizácie SPIR, je úloha závažná, neobľúbená a úplne nemožná. Postihnúť jemné odtiene v náladách trhu z troch desiatok prezentácií nie je jednoduché, okrem iného aj preto, že sa mi opäť podarilo zhliadnuť menej ako päť z nich. Väčšinu času som trávil v kuloároch rozhovormi o témach "pod čiarou". Rozhovory so šéfmi firiem, ich zamestnancami i zákazníkmi. Ale možno som nakoniec pod onou čiarou, pri káve a koláči našiel inú spojovaciu tému celej konferencie, než obligátne "kríza alebo inflácia".

Prečítajte si celý článok. 

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.