Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

IA - Information Architecture

IA (information architecture) - je skratka pojmu informačná architektúra. Je to tiež odbor zaoberajúci sa triedením informácií, ich usporiadaním a vhodným pomenovaním. Cieľom IA je uľahčiť spätné  vyhľadávanie relevantných informácií ich vhodnou organizáciou, navigáciou a reprezentáciou.

Čím rozsiahlejší web, tým viac je informačná architektúra potrebná. Návštevník prichádza na váš web predovšetkým kvôli informáciám. Pokiaľ sa k nim nedokáže dostať priamou cestou, je to chyba.

Často sa používa v spojení „SEO / IA konzultant“, čo je človek, ktorý vám dokáže poradiť v mnohých sporných bodoch týkajúcich sa webových stránok – od intuitívnej navigácie, cez všeobecné problémy webovej použiteľnostioptimalizácii pre vyhľadávače až po problematiku písania textov pre web

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.