Prejsť k obsahu  Prejsť k hlavnému menu
Jednotka v internetovom poradenstve
a výkonnostnom marketingu

Validátor HTML kódu

Validita HTML kódu je vizitkou dobrej práce každého tvorcu webových stránok. Nevalidný kód môže navyše spôsobiť mnoho nežiadúcich problémov. Skontrolujte si, či vaše stránky netrpia zbytočnými chybami.

Čo je to validátor?

Validátor HTML kontroluje zdrojový kód vašich stránok a informuje o jednotlivých chybách. Pokiaľ stránky neobsahujú žiadnu chybu, validátor potvrdí bezchybnosť dokumentu a ponúkne vám ikonku, ktorú môžete umiestniť na svoje stránky ako dôkaz svojej validity. 

Prečo je validita dôležitá?

Validita webu je základným krokom k jeho dobrej funkčnosti. Pokiaľ je váš kód bezchybný podľa niektorého zo štandardov, máte istotu, že prípadné chyby v zobrazení má na svedomí internetový prehliadač, nie vy. Validný HTML kód sa tiež ľahšie edituje, je prehľadnejší a čistejší. Vďaka všetkým zmieneným vlastnostiam je validita kódu základom dobre prístupných a pre vyhľadávače optimalizovaných stránok.

Otestujte si validitu svojich stránok

Do nasledujúceho formulára vyplňte URL svojich stránok a stlačte tlačidlo „Overiť“. Môžete vyskúšať aj neoficiálny validátor preložený do češtiny.

: *

: *

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Certifikáty a členstvo v odborných asociáciách

16 našich konzultantov má medzinárodný certifikát Google Analytics Individual qualification a 23 našich PPC špecialistov získalo certifikát Google AdWords!

Google Partner   

Všetky certifikáty

Poznajte príbeh H1Slovakia

H1Slovakia je sesterská spoločnosť jedničky na českom trhu, agentúry H1.cz. Túto pozíciu mienime upevniť v rámci celoeurópskeho trhu. 

2007
Vzniká H1.cz
2008
Zakladáme firemný Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlasuje náš Twitter ako najprofesionálnejší profil v ČR
2010
Spravujeme najväčšie útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojenie firiem Ataxo a H1.cz
2012
Vznik H1Slovakia

Prihláste sa k odberu spravodaja H1Slovakia

Odborné články a pozvánky na konferencie alebo školenia, nové informácie o ľuďoch a nových projektoch. Po prihlásení darček zdarma: Kniha 10 × 10 chýb v internetovom marketingu

Prihlásením odberu súhlasím so spracovaním os. údajov podľa zákona

ZavrieťZavrieť

Chcete si přečítať skvelý článok? Ísť na konferenciu, kde prednášajú (há)jednotky? A byť v centre diania?

Registrujte se a sledujte aktuality ze sveta online a výkonnostného marketingu.