Pon - Pia 9:00 – 17:00

Analýza kľúčových slov (AKS)

Čo je analýza kľúčových slov a konkurencie

Analýza kľúčových slov a konkurencie je podrobný rozbor slov a fráz, ktoré sú pre vás relevantné z pohľadu optimalizácie pre vyhľadávače. Prezradí, na aké frázy sa v rámci SEO zamerať, ponúkne základné odporúčanie, ako s kľúčovými slovami pracovať a obsahuje aj analýzu konkurenčných webov.

V čom vám analýza pomôže

Analýza kľúčových slov je hlavným dokumentom pre stanovenie stratégie online marketingu ako celku. Je nevyhnutným prvým krokom SEO optimalizácie, pretože umožní zamerať sa na tie frázy, ktoré sú z hľadiska marketingu vysoko atraktívne a ktoré vám zároveň umožňujú prekonať vašu konkurenciu. Prezradíme vám, na ktoré slová by ste sa pri optimalizácii svojho webu mali zamerať a ako ich dobre zapracovať. Zároveň získate prehľad vašich konkurentov z pohľadu SEO.

Ako vyzerá typická analýza kľúčových slov a konkurencie

Získate zoznam vybraných kľúčových slov, ktoré majú maximálnu hľadanosť (popularitu), takže majú potenciál priniesť vám viac návštevníkov a zákazníkov. Slová sú vysoko relevantné pre oblasť vášho webu a zároveň sú, pokiaľ je to možné, najmenej konkurenčné. Slová sú roztriedené do kategórií a ku každému sú priradené najvhodnejšie vstupné stránky webu. Súčasťou analýzy je detailné vysvetlenie, prečo sme zvolili práve tieto konkrétne slová a návod, ako so slovami efektívne pracovať. V prílohe dostanete zoznam všetkých slov a fráz, ktorými sme sa pri príprave analýzy zaoberali. Pri každom jednotlivom slove získate informácie o jeho hľadanosti, dozviete sa pozíciu, na ktorej sa váš web objavuje vo výsledkoch vyhľadávania a posúdime jeho konkurenčnosť.

V rámci tejto analýzy získate aj informácie o svojich konkurentoch. Súčasťou dokumentu je aj zhrnutie dvadsiatich webov, ktoré sa pri príprave analýzy prejavili ako najkonkurenčnejšie. Dozviete sa, ako sú tieto stránky hodnotené, nakoľko kvalitné odkazové portfólio majú a na ktoré frázy sa vo vyhľadávaní umiestňujú. Troch najvýznamnejších konkurentov posúdime i z hľadiska onpage faktorov.

Analýzu kľúčových slov a konkurencie dostanete v podobe dokumentu .pdf.

Napíšte nám

Napíšte nám, vysvetlite vašu situáciu a nechajte si vypracovať bezplatný návrh riešenia v priestore onlinu v ktorom sme doma.


Informácie o spracovaní osobných údajov