Pon - Pia 9:00 – 17:00

Analýza optimalizácie pre cenové porovnávače

Čo je optimalizácia pre vyhľadávače tovaru

Vyhľadávače tovaru sú webové stránky porovnávajúce ceny produktov v internetových obchodoch a kvalitu služieb obchodov. Sú predajným kanálom, ktorý môže v mnohých prípadoch tvoriť majoritný podiel všetkých predajov internetového obchodu. Medzi významné slovenské vyhľadávače tovaru patrí napríklad Tovar.sk alebo Heuréka.sk.

Veľa e-shopov nevyužíva tieto nástroje predaja efektívne. Nestačí len registrovať e-shop a pridať XML feed tovaru. Je to iba prvý, nevyhnutný krok. Nenechávajte zbytočne zákazníkov horšej konkurencii – využívajte vyhľadávače tovaru naplno a získajte pre seba veľký potenciál, ktorý ponúkajú.

V čom vám analýza vyhľadávačov tovaru pomôže

Prostredníctvom vyhľadávačov tovaru získate návštevníkov, pri ktorých je vysoká pravdepodobnosť konverzie. Používatelia, ktorí ku vám prostredníctvom nich prídu, sú už spravidla rozhodnutí, že nakúpia a už si len vyberajú, kde nakúpia. V rámci optimalizácie nájdeme nedostatky vášho webu z hľadiska optimalizácie pre vyhľadávače tovaru, poradíme vám, ako ich napraviť a ukážeme vám priestor pre ďalšie využitie vyhľadávačov tovaru.

Čo je obsahom analýzy tovarových vyhľadávačov

Analýza sumarizuje chyby, ktoré komplikujú využitie vyhľadávačov tovaru na ceste k dosiahnutiu vašich obchodných cieľov. Môže ísť o technické chyby, týkajúce sa XML feedov, ktoré môžu komplikovať načítanie vašich produktov, ale aj o chýbajúce parametre, kvôli ktorým môže byť váš tovar v porovnávaní znevýhodnený. Odhalíme aj zlé nastavenie feedu a odporučíme vám, ako všetky tieto nedostatky odstrániť. Zároveň vám pomôžeme nájsť ďalšie možnosti, ako vám môžu vyhľadávače tovaru pomôcť.

Analýzu vyhľadávačov tovaru dostanete v podobe dokumentu .pdf.

Napíšte nám

Napíšte nám, vysvetlite vašu situáciu a nechajte si vypracovať bezplatný návrh riešenia v priestore onlinu v ktorom sme doma.


Informácie o spracovaní osobných údajov