Pon - Pia 9:00 – 17:00

Doplnkové služby

O službe

Okrem našich troch hlavných domén SEO, PPC, banerová reklama, zabezpečujeme aj nasledujúce služby. Nazvali sme ich doplnkové pre zjednodušenie štruktúry, no pre niekoho môžu byť práve tieto, tie najpodstatnejšie. Preto, ak sú pre vás podstatné:

  • sociálne siete
  • copywriting
  • grafické práce
  • analýza webu
  • tvorba newslettru

ste na správnom mieste. Rozkliknite nasledujúce kategórie a zistite viac. Pre konzultáciu využitia týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

V rámci doplnkových služieb ponúkame

Chcete lepšie spoznať návštevníkov vašich stránok? Pomôžeme vám správne nastaviť Google Analytics, aby ste mohli zo svojich dát vyťažiť viac. Ak meriate správne, môžeme spracovať analýzu návštevnosti a nájsť silné a slabé miesta vašej prezentácie.

Skontrolujeme, či máte správne nastavené meranie.

Zistíme, ako sa návštevníci na vašom webe správajú.

Vďaka získaným dátam zlepšíme výkonnosť vašich stránok.

Naštartujte efektívne e-mailingové kampane, ktoré využijú potenciál vašich existujúcich zákazníkov na maximum. E-mailing patrí medzi najefektívnejšie kanály on-line marketingu a my vám pomôžeme s kompletnou prípravou, alebo s vylepšením toho, čo už máte.

Oslovíme rýchlo a v súlade so zákonom vaše kontakty.

Súčasní zákazníci prídu na váš web a znovu nakúpia.

Ponuka našich služieb propagácie v sociálnych sieťach zahŕňa všetko podstatné pre firmy s najrôznejším zameraním, veľkosťou i potrebami.

Posúdime efektivitu vášho doterajšieho pôsobenia na sociálnych sieťach a navrhneme vám, ako aktivity vylepšiť z pohľadu konkrétnych cieľov.

Pomôžeme vám s prípravou stratégií a realizácií jednorazových kampaní (súťaže, podpora predaja).

Pre klientov tiež vytvárame a spravujeme kanály v sociálnych sieťach.

Jediné, čím môžu webové stránky splniť svoj obchodný cieľ, je ich obsah. Vzhľad môže zaujať, vytvoriť atmosféru, získať dôveru. Predáva ale text.

Vytvoríme účinné texty pre váš web.

Upravíme texty pre potreby vyhľadávačov aj návštevníkov.

Napíšte nám

Napíšte nám, vysvetlite vašu situáciu a nechajte si vypracovať bezplatný návrh riešenia v priestore onlinu v ktorom sme doma.


Informácie o spracovaní osobných údajov