Pon - Pia 9:00 – 17:00

E-mail marketing

Klientom poskytujeme k emailingu kompletný servis. Spolupráca obvykle začína zhodnotením vašich súčasných rozosielok a stratégie, ktorú volíte. Zanalyzujeme úspešnosť i potenciál a navrhneme konkrétne doporučenia pre zlepšenie. Pokiaľ emailing zatiaľ nerealizujete, pomôžeme vám sa na neho dostatočne pripraviť a celý ho tiež zrealizujeme.

Čo vám e-mailing v spolupráci s nami prinesie?

  • Efektívne a rýchlo oslovíte súčasných zákazníkov a užívateľov, ktorí vás už poznajú.
  • Poradíme vám, ktorý systém pre rozosielku emailingu je pre vás najvhodnejší.
  • Zistíte, či neporušujete zákony vzťahujúce sa k e-mailingu.
  • Odhalíte možnosti automatizácie, A/B testovania a uľahčenie realizácie rozosielok.
  • Získate podrobné vyhodnotenie kampaní s našim komentárom a návrhom na vylepšenie.

V oblasti e-mail marketingu vám ponúkame

Audit e-mail marketingu

Už rozosielate emailing? Vaše súčasné rozosielky kvalifikovane zhodnotíme a poradíme vám, ako môžete odstrániť prípadné nedostatky a ako emailing zefektívniť.

Stratégiu e-mail marketingu

Nemáte presnú predstavu ako vám emailing môže pomôcť a ako ho správne rozbehnúť? Zostavíme pre vás stratégiu, ktorá vám vyrieši všetky otázky spojené s realizáciou úspešného emailingu.

Realizácia e-mail marketingu

Pripravíme pre vás kompletnú realizáciu e-mailingovej kampane: nastavíme systém pre rozosielku, pripravíme šablónu (grafiku, kódovanie) a zaistíme rozosielku. Celú kampaň následne vyhodnotíme. Realizácia obvykle nasleduje po audite alebo stratégii.

Nevybrali ste si? Kontaktujte nás s vašimi špeciálnymi požiadavkami cez nezáväzný formulár. Využiť tak môžete jednorazové konzultácie a / alebo preškolenie našimi špecialistami.

Napíšte nám

Napíšte nám, vysvetlite vašu situáciu a nechajte si vypracovať bezplatný návrh riešenia v priestore onlinu v ktorom sme doma.


Informácie o spracovaní osobných údajov