Pon - Pia 9:00 – 17:00

Kontinuálne SEO

Čo je kontinuálne SEO

Internetové vyhľadávače sú celosvetovo najväčším zdrojom návštevnosti webových stránok. Samozrejme, len niektorých – tých, ktoré sa dajú vo vyhľadávačoch zadaním relevantných fráz ľahko nájsť. V rámci kontinuálnej SEO optimalizácie sa usilujeme o to, aby váš web čo najlepšie zodpovedal potrebám vyhľadávačov a tým aj používateľov internetu. Vždy sa v maximálnej možnej miere snažíme, aby naša optimalizácia smerovala k napĺňaniu vami stanovených cieľov a očakávaní.

Čo vám kontinuálne SEO prinesie

Optimalizácia pre vyhľadávače má zdanlivo jediný cieľ: zviditeľniť optimalizované stránky vo vyhľadávačoch tým, že sa na často kladené frázy zobrazia na prvých miestach výsledkov hľadania, a dosiahnuť tak podstatné zvýšenie návštevnosti.

Do hry však vstupuje aj druhý faktor, o ktorom niektoré SEO agentúry toľko nehovoria: cielenie návštevnosti. Práve vysokou mierou cielenia sa hlavne fulltextové vyhľadávače líšia od všetkých ostatných zdrojov návštevnosti. Používatelia vyhľadávačov obvykle presne vedia, čo chcú, požadujú to práve teraz a na dobre optimalizovaných stránkach to nachádzajú.

Optimalizácia pre vyhľadávače preto nie je len metódou zvyšovania návštevnosti a zisku majiteľa webu, ale tiež službou zákazníkom, ktorí ju vedia oceniť a odvďačiť sa dôverou a vernosťou. Tým sa optimalizácia pre vyhľadávače podieľa na budovaní a posilňovaní značky.

Čo zahŕňa priebežné SEO

Váš web budeme priebežne monitorovať a upozorňovať vás na prípadné problémy a možné riziká, ktoré by mohli dosahovanie vašich cieľov komplikovať. V rámci SEO priebežne navrhujeme zmeny na vašom webe, ktoré vám uľahčia dosiahnuť dobré výsledky vo vyhľadávačoch a tým privádzame relevantnú návštevnosť.

Neodmysliteľnou súčasťou SEO je tiež efektívne získavanie kvalitných spätných odkazov. Tie nielen ďalej pomáhajú výsledkom webu vo vyhľadávačoch, ale aj privádzajú priamu návštevnosť na váš web. Sledujeme aktuálne trendy v oblasti optimalizácie pre vyhľadávače, Upozorňujeme vás na zaujímavé príležitosti a varujeme vás pred možnými problémami. O rastúcej návštevnosti vášho webu vás informujeme v pravidelných mesačných reportoch.

Napíšte nám

Napíšte nám, vysvetlite vašu situáciu a nechajte si vypracovať bezplatný návrh riešenia v priestore onlinu v ktorom sme doma.


Informácie o spracovaní osobných údajov