Pon - Pia 9:00 – 17:00

PPC reklama

O službe

Reklama v PPC systémoch Google Ads ( Google AdWords) vám vďaka svojej flexibilite a relatívne nízkej cene pomôže efektívne získať relevantnú návštevnosť a splniť vaše ciele, či už ide o predajný výkon alebo posilnenie značky.

Zvyšuje relevantnú návštevnosť webu.

Privedie viac zákazníkov.

Čo vám správa a optimalizácia PPC kampane prinesie

Nechajte si od nás navrhnúť stratégiu, štruktúru i vhodné metriky úspešnosti propagácie. Správa PPC kampaní od H1 Slovakia zahŕňa aj priebežný monitoring a optimalizáciu PPC kampane, o ktorých vás budeme pravidelne informovať.

  • Navrhneme najvhodnejšiu stratégiu vedúcu k dosiahnutiu stanovených cieľov.
  • Vytvoríme kampaň prispôsobenú zvolenej stratégii.
  • Kampaň priebežne optimalizujeme a prispôsobujeme aktuálnemu výkonu.
  • Zvolíme najvhodnejšie metriky a kampaň budeme pravidelne vyhodnocovať.

V rámci správy a optimalizácie PPC kampaní ponúkame

Nechajte si od nás navrhnúť stratégiu, štruktúru i vhodné metriky úspešnosti propagácie. Správa PPC kampaní zahŕňa aj priebežný monitoring a optimalizáciu PPC kampane, o ktorých vás budeme pravidelne informovať.

Získame pre vás viac relevantných návštevníkov a zákazníkov.

Pomôžeme vám budovať značku.

Propagujete svoj web pomocou PPC kampaní vo vyhľadávačoch a obsahovej sieti, ale nie ste si istí ich efektivitou? Neplní kampaň vaše ciele tak, ako by ste si predstavovali? Neutrácajte ďalšie peniaze neefektívne. Ak nechcete správu svojich kampaní zatiaľ zveriť špecializovanej agentúre, nechajte si kampane detailne zhodnotiť s využitím metodík zostavených na základe dlhoročných každodenných skúseností so správou a optimalizáciou PPC kampaní.

Posúdime a zhodnotíme vaše súčasné PPC kampane.

Poradíme vám, ako ľahko dosiahnete vami vytýčené ciele.

Napíšte nám

Napíšte nám, vysvetlite vašu situáciu a nechajte si vypracovať bezplatný návrh riešenia v priestore onlinu v ktorom sme doma.


Informácie o spracovaní osobných údajov