Pon - Pia 9:00 – 17:00

SEO Analýza

Čo je SEO analýza

SEO analýza komplexne sumarizuje nedostatky vašich webových stránok z pohľadu optimalizácie pre vyhľadávače. Obsahuje posúdenie technických a obsahových faktorov vášho webu, rovnako ako zhodnotenie vášho odkazového profilu.

Čo vám SEO analýza prinesie

Prostredníctvom SEO analýzy zistíte, v akom stave je váš web z hľadiska SEO. Preskúmame technické faktory vášho webu a odporučíme vám, ako prípadné nedostatky riešiť. Zameriame sa aj na obsah stránok a poradíme vám, ako upraviť texty a ďalší obsah, aby vyhovoval potrebám vyhľadávačov. Zanalyzujeme vaše odkazové portfólio a poradíme vám, ako ho efektívne rozvíjať.

Ako vyzerá obsah SEO analýzy

  • Posúdime váš výber kľúčových slov a prípadne vám navrhneme vhodnejšie. Ani prvé miesto vo vyhľadávači neprinesie úspech, pokiaľ ide o frázu, ktorú nikto nezadáva alebo ktorá presne nevystihuje tému vašich stránok.
  • Zistíme aktuálne pozície vašich stránok vo fulltextových vyhľadávačoch a poradíme vám konkrétne postupy, ako ich zlepšiť.
  • Skontrolujeme prístupnosť stránok pre roboty vyhľadávačov a nájdeme prípadné chyby brániace vyhľadávačom stránky prechádzať a zaraďovať ich do svojich databáz.
  • Preveríme, či navigačná štruktúra a spôsob previazania vašich stránok maximálne posilňuje ich šancu na nájdenie vo vyhľadávačoch.
  • Overíme, či na vaše stránky odkazuje dostatočný počet iných stránok a odporučíme vám postupy, ako tieto spätné odkazy, pre úspech vo vyhľadávačoch veľmi dôležité, ďalej rozvíjať.
  • Preveríme, či náhodou nepoužívate zakázané postupy, ktoré vyhľadávače trestajú znížením hodnotenia či dokonca vyradením z databázy.
  • Skontrolujeme použiteľnosť a účinnosť stránok, cez ktoré na web prichádzajú návštevníci z vyhľadávačov a poradíme vám, ako lepšie dosiahnuť vaše obchodné ciele.
  • Súčasťou rozboru je aj osobné stretnutie, ktoré naplánujeme potom, ako si prečítate výsledný dokument. Počas neho preberieme všetky dôležité body analýzy a zodpovieme na vaše prípadné otázky.

Napíšte nám

Napíšte nám, vysvetlite vašu situáciu a nechajte si vypracovať bezplatný návrh riešenia v priestore onlinu v ktorom sme doma.


Informácie o spracovaní osobných údajov