Pon - Pia 9:00 – 17:00

SEO – Optimalizácia pre vyhľadávače

Potrebujete viac návštevníkov z ktorých spravíte zákazníkov?

Ponúkame všestranné služby optimalizácie stránok pre vyhľadávače od jednorazových konzultácií a návrhu stratégie SEO, cez analýzu kľúčových slov, tvorbu optimalizovaného obsahu a budovanie spätných odkazov, až po dlhodobú správu vášho webu.

Analýza súčasného stavu SEO

Zhodnotíme, ako sa vášmu webu darí vo vyhľadávačoch a ukážeme vám, ako z nich získať viac. Pomôžeme vám nájsť silné stránky vášho webu rovnako ako jeho možné slabiny.

Čo vám analýza prinesie?

  • Zistíte, ako sa vášmu webu darí vo vyhľadávačoch.
  • Dozviete sa, či je na vašom webe vo vhodnej forme dostatok relevantného obsahu.
  • Prezradíme vám, kde robíte pri správe svojho webu chyby a ako ich odstránite.

Rozbor stránok z pohľadu optimalizácie pre vyhľadávače (SEO) je prvým krokom ku zvýšeniu návštevnosti a presnejšiemu zacieleniu. Preveríme váš web, zistíme, kde robíte chyby a poradíme vám, ako ich napraviť, aby ste v Google mali popredné pozície.

Perfektná znalosť kľúčových slov, ktoré sa viažu k vášmu projektu, je tým najdôležitejším pre to, aby ste mohli začať zvyšovať návštevnosť svojho webu z vyhľadávačov.

  • Získate súhrn kľúčových slov, na ktoré by ste sa v rámci optimalizácie mali zamerať
  • Zanalyzujeme weby vašich konkurentov

Rozumejú ľudia obsahu vašich textov? Neodrádzajú ich svojou dĺžkou a zložitosťou? Sú dostatočne obchodne presvedčivé? Na tieto a ďalšie otázky vám odpovie naša obsahová analýza.

  • Dozviete sa, či je obsah na vašom webe prezentovaný vhodnou formou
  • Získate odporúčanie, ako vhodne obsah vašich stránok rozširovať

Využite naplno veľký predajný potenciál cenových porovnávačov a neprenechávajte zákazníkov svojej konkurencii. Poradíme vám, ako na to.

Privedieme vám návštevníkov rozhodnutých nakúpiť.

Pomôžeme vám nájsť nové predajné kanály.

Rozhodujete sa, či bude mať budovanie spätných odkazov nejaký prínos pre váš web? Alebo sa link buildingu už sami venujete a radi by ste svoje aktivity rozšírili aj o pokročilejšie metódy? Stratégia link buildingu vám ukáže cestu.

Posúdime súčasnú situáciu.

Navrhneme detailnú stratégiu vrátane časového plánu.

Chcete pre svoj web viac návštevníkov z prirodzeného vyhľadávania? Chcete, aby bol váš web vo výsledkoch vyhľadávania dobre vidieť? Radi by ste mali viac dokončených konverzií? V rámci kontinuálneho SEO vyberieme najvhodnejší postup, s ktorým dosiahnete svoje ciele.

Váš web budeme optimalizovať tak, aby sme dosiahli vaše ciele.

Privedieme vám viac relevantných návštevníkov.

Napíšte nám

Napíšte nám, vysvetlite vašu situáciu a nechajte si vypracovať bezplatný návrh riešenia v priestore onlinu v ktorom sme doma.


Informácie o spracovaní osobných údajov